Na lyže stylově s kolekcí JC de Castelbajac pro Rossignol

Kostýmy pro Madonnu či Micka Jaggera nebo taláry pro papeže Jana Pavla II. – francouzský návrhář Jean-Charles de Castelbajac zanechal ve světě módy nezapomenutelnou stopu. A nyní se rozhodl zkrášlit zasněžené sjezdovky a pro značku Rossignol navrhl lyžařskou kolekci plnou výrazných barev a originálních designů.

Rossignol a JC de Castelbajac

Rossignol patří mezi nejznámější značky lyžařského vybavení. Její nejnovější kolekce navržená slavným jménem JC de Castelbajac je ukázkou perfektního spojení funkčnosti a špičkové technologie s nejnovějšími módními trendy. Je barevná, nepřehlédnutelná, veselá a skutečně originální. Vidíme zde zajímavé barevné kombinace, nejrůznější vzory, netradiční kresby i poutavé detaily v podobě kožešinového lemování a podobně. Zároveň však zůstává plně funkční, aby nám v mrazu či sněžení stále dopřávala ten nejvyšší možný komfort.

    

Návrhář, který baví

Francouzský návrhář a průmyslový designér JC de Castelbajac je proslulý svými nekonvenčními návrhy, zajímavými vzory i barevnými kombinacemi. Vlastní značku založil v roce 1979 a v roce 1992 se stal profesorem na Universitě užitého umění ve Vídni. Castelbajac spolupracoval a navrhoval kostýmy mnoha celebritám a zpěvákům jako Lady Gaga, Madonna, Mick Jagger či Elton John. Za zmínku taktéž stojí návrhy kostýmů pro Sarah Jessicu Parker v seriálu Sex ve městě, či kostýmy pro film Woodyho Allena Annie Hall. Navrhoval dokonce i taláry pro papeže Jana Pavla II. Pro Rossignol v letošním roce připravil kolekci plnou originálních designů a výrazných barev, která spojuje funkčnost a styl, a s jejímiž kousky se na svahu rozhodně neztratíte. Kolekce je k dostání na www.davidsport.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *