Longchamp slavil 70. narozeniny a Kendall Jenner byla u toho!

Na večer 11. září se pařížská Opera proměnila v jednu velkou oslavu. Nedaleko od tohoto místa se totiž před sedmdesáti lety zrodila značka, kterou dnes již můžeme označit za kultovní – LONGCHAMP. Tuto velkolepou událost si nenechala ujít celá řada celebrit a chybět samozřejmě nemohla ani nejčerstvější múza značky Kendall Jenner.

Všechno nejlepší, Longchamp!

Na schodech Opery pokrytých majestátním zeleným kobercem vítala nadšené a ohromené hosty řada mladých mužů ve smokinzích s maskou koňské hlavy připomínající slavný emblém značky. Okázalé interiéry uvnitř Palais Opera Garnier tvořily ideální prostředí k oslavám historie společnosti Longchamp, která se točí okolo tématu blízkého kreativní ředitelce Sophii Delafontaine: pohybu a tance. „Od roku 1948 nám naši prarodiče a rodiče předávají vášeň k řemeslu, tvorbě a touhu být vždy jedineční a překvapiví. To je ta hybná síla, která nás v Longchamp posunuje neustále dopředu, nutí riskovat a jedinečným způsobem šířit náš francouzský životní styl a zároveň být sebevědomí, drzí a ležérní. Protože jsme rodinný podnik, náš skutečný luxus spočívá v naší nezávislosti a autentičnosti,“  prozradil zakladatel značky Jean Cassegrain.

Múza jménem Kendall Jenner

Mezi dvěma tisíci vzácných hostů byla i zcela nová ambasadorka Maison Longchamp – Kendall Jenner. Ta ve svých na míru šitých, průsvitných, krajkových šatech posetými cválajícími koni, ikonickým znakem společnosti Longchamp, dokonale ztělesňovala  moderní Amazonku. Pozornost poutala především „nude“ stylem šatů, který díky výstřihu i průhledné látce odhaloval mnohé. Kendall Jenner své perfektní tělo předvedla už poněkolikáté a ukázala, že odhalování jí rozhodně problém nedělá a baví ji.

 

Foto: Longchamp

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *