Lady Gaga, Charlize Theron a další hvězdy na předávání Oscarů

Včerejší večer se nesl ve znamení jen jedné události – 91. ročníku udílení cen americké filmové akademie. Jakými outfity oslnily celebrity na červeném koberci?

Lady Gaga

Stylová ikona Lady Gaga zářila na 91. udílení Oscarů, kde oslnila náhrdelníkem s legendárním žlutým diamantem nevyčíslitelné hodnoty Tiffany Diamond. Na červeném koberci doplnila svůj dokonalý styl jedním z největších žlutých diamantů na světě. Poslední, kdo měl na sobě náhrdelník s tímto unikátním skvostem, byla Audrey Hepburn při focení promo fotografií k filmu Breakfast at Tiffany’s. Lady Gaga byla nominována za nejlepší herečku v hlavní roli a za nejlepší píseň k filmu Zrodila se hvězda. „Příležitost pracovat s tak úžasným kusem designu a historie je jako splněný sen. Na světě je mnoho nádherných šperků, ale záře diamantu Tiffany Diamond, který má 128ct, je opravdu výjimečná, což se skvěle hodí pro Lady Gaga.“ – říkají stylisté Sandra Amador a Tom Eerebout.

Lady Gaga

Emilia Clarke

Emilia Clarke, hvězda fenoménu Hra o trůny, oblékla šaty Balmain zdobené krystaly Swarovski. Tato úchvatná róba jich na sobě měla hned 300 000.

Emilia Clarke

Charlize Theron

Charlize Theron

Laura Harrier

attends the 91st Annual Academy Awards at Hollywood and Highland on February 24, 2019 in Hollywood, California.

Gemma Chan

Gemma Chan

Foto: Bvlgari, Tiffany, Swarovski

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *