Jak vybrat dokonalé pánské tričko?

Nejenom ženy mohou chtít vypadat skvěle. To stejné dnes mohou zcela pochopitelně chtít i muži. Podívejme se proto na několik rad, které vám poradí, podle čeho vybrat vhodná pánská trička. To první, na co se zaměřit, je určitě jejich provedení v souvislosti s jejich límečkem. Ten může mít hned trojici provedení. Co je zcela běžné a obvyklé?

  • Kulatý límec
  • Límec do V
  • Polo tričko s knoflíčky

Barva? Těch výrazných se nebojte

Jak je to s barvou, která se pro muže hodí? Rozhodně není důvod zůstávat jenom u tmavších odstínů, jako je například černá, nebo tmavě modrá. Hitem jsou mnohem pestřejší varianty. Nic nezkazíte třeba zajímavou světle modrou, stejně jako nelze nic zkazit třeba i červenou. Pokud si na to některý z mužů věří, může velmi dobře vypadat také v tričku, které bude mít růžovou barvu. Ano, ani toto nemusí být problém.

Jak je to s motivem?

Pokud se rozhodnete kupovat značkové tričko, je vhodné, když je logo spíše jenom decentní a kvalitně vyšité. Značková trička však nejsou to jediné, co je trendem. Do popředí se dostávají spíše originální varianty, které pokud něčím zaujmou, tak hlavně jedinečností popisku. Ten může velmi pobavit, může přinést zajímavý dvojsmysl, stejně jako může uchvátit svým zpracování. Pokud hledáte oblečení, které bude neformální, tak s něčím takovým rozhodně nelze šlápnout vedle. Tím si můžete být stoprocentně jisti.

Tričko musí sedět

V čem neudělat chybu? Rozhodně v souvislosti s výběrem velikosti. Pamatujte na to, že tričko musí za všech okolností velmi dobře sedět. Nesmí být malé a příliš napasované, stejně jako nesmí být ani volné, kdy to vypadá, jako by měl muž oblečený pytel od brambor. Ideální je sáhnout po osvědčené velikosti, kterou muž nosí a v případě potřeby zvolit větší, nebo tu naopak menší. To už záleží na každém individuálně, s ohledem na jeho velikost i charakter postavy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *