Hello Kitty x Converse: tenisky, do kterých se zamilujete

Ačkoliv se může zdát, že značky Converse a Hello Kitty spolu nemají nic společného, opak je pravdou. Spojuje je například rok 1974, který se pro obě stal přelomovým. V té době totiž Converse přestavilo svůj ikonický model tenisek One Star a japonská designérka Juko Šimizu nakreslila pro společnost Sanrio populární postavičku Hello Kitty. Nyní se obě značky daly dohromady, aby společně oslavily originalitu a svobodu sebevyjádření.

Tenisky, které baví

Je jasné, že tato spolupráce bude všechno jen ne nudná. Kultovní siluety Chuck Taylor All Star a One Star nyní zdobí bílá kočička s tradiční červenou mašlí, ale tvůrci si vyhráli také s vnitřkem bot, který je posetý puntíky. Bavit vás budou ale třeba i tkaničky s logy japonské značky.

Chuck a One Star s kočičkou

Klasické Chucky s Hello Kitty a jejím kamarády zaujmou přímočarým sdělením ze strany podrážky „say hello to me when you see me“. Semišové One Star pak baví ikonickou mašličkou nad hvězdou a také roztomilou Hello Kitty zábavně umístěnou na patě tenisky. A kde si tento vrchol roztomilosti pořídit? Kolekce Hello Kitty x Converse je k dostání v dámských a dětských velikostech exkluzivně v obchodě Converse v Centru Chodov a na prodejně Urban Store.

Foto: Converse x Hello Kitty

1 komentář

  1. […] a autentickou ženu. Patrná je i z její nejnovější kolekce vzniklé ve spojení s Converse. Hravá limitka oslavuje nezávislost, ženství a seberealizaci a z každého jednotlivého […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.