Green Beauty Market 2017 se koná už tento víkend!

Festival přírodní kosmetiky

Hledáte zajímavý plán na víkend? Pak se můžete nechat inspirovat naším tipem a užít si festival přírodní kosmetiky Green Beauty Market 2017, který proběhne ve dnech 10. a 11. listopadu. Akce se koná v luxusním showroomu koupelen v Prague Gallery Laufen a přinese mnoho zajímavého jak pro profesionální kosmetičky či vizážistky, tak i pro všechny, kterým pojmy zdravý a udržitelný životní styl nejsou cizí. A vstupné je zdarma!

Zajímavý program i novinky

Druhý ročník festivalu Green Beauty Market se představí již tento víkend a slibuje mnohé. Účast přislíbily značky jako Couleur Caramel, Zuii, Inlight, Linea Toscana nebo Oway Rolland, těšit se však můžete také na mnoho workshopů, seminářů a přednášek. Probírat se budou témata jako opalování, účinky konopných mastí nebo barvení vlasů přírodní cestou. Mezi placenými workshopy nebude chybět například Katarína Hrivňáková, která zájemcům přiblíží téma toxinů v kosmetice a netoxického praní.

Odborné informace pro profesionály

V konferenční místnosti bude probíhat placená konference pro odborníky. Hlavními řečníky budou inženýrky chemie Aneta Adamčíková a Katarína Hrivňáková, dále pak lektorka a kosmetička Jarmila Procházková, profesionální vizážistka a stylistka Helena Tomanová a nebudou chybět ani nejnovější trendy v přírodní kosmetice v podání Andrey Mouaddab Vémolové. První den v galerii také proběhnou dvě profi výzvy, jedna pro přihlášené kadeřníky a druhá pro vizážisty. Úkolem soutěžících bude v určeném čase s přírodními a ekologickými produkty, které dodají sponzorující značky, stvořit look na zadané téma. Vítěze vybere odborná porota.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.