Duel laků Rimmel vs. Essence podle Anet

Laky na nehty

V dnešním duelu jsem se rozhodla porovnat laky na nehty značek Rimmel a Essence. Ty mají společné to, že jsou běžně dostupné v našich drogériích a nabízí širokou škálu odstínů, ze kterých můžeme vybírat. Já sama mám ve své sbírce laků velké zastoupení obou těchto značek, tak jsem se rozhodla, že je prozkoumám a pro vás ohodnotím. Která značka vyhraje? Zkuste si tipnout nebo do komentářů samy napište, kterou máte raději.

Laky na nehty

Essence laky na nehty

Značka Essence je vnímána jak levná a dostupná kosmetika pro každého. Vzhledem k ceně většiny produktů od ní kupující tolik neočekává. Já sama jsem se však několikrát přesvědčila, že nízká cena nerovná se nízká kvalita a šunt. Právě laky na nehty od Essence mě často překvapují svou výdrží i dobrým štětečkem. Laky jsou dobře pigmentované a už po nanesení první vrstvy je vidět dobrý výsledek. Mají širokou škálu odstínů a vybere si z nich snad každá z nás.

Laky na nehty

Rimmel laky na nehty

Rimmel laky rozhodně nepatří mezi drahé produkty, jejich cena je jen o málo vyšší než u značky Essence. Stejně jako u výše zmíněných produktů mají laky Rimmel skvělou výdrž, dobře se nanáší a není potřeba více vrstev pro dokonalý výsledek. Jejich výhodou je pak nejen pestrost odstínů, ale i originalita. Opravdu mě často překvapí na první pohled ne tak zajímavým odstínem, který ale na nehtech vypadá úžasně a zajímavě. Zejména laky z řady Kate Moss jsou fantastické a opravdu mě baví.

Laky na nehty

Jak tedy tento vyrovnaný boj dopadne?

CENA – levnější jsou laky Essence, i když ne výrazně.

VÝDRŽ – výdrž je srovnatelná a vítěze v této kategorii nelze podle mého názoru a zkušenosti určit.

APLIKACE – o chlup (doslova) přátelštější je pro mě štěteček Rimmel laků.

PESTROST ODSTÍNŮ – pestrost je u obou srovnatelná, ale jak jsem již psala, Rimmel je v tomto originálnější.

VÝDRŽ SAMOTNÉHO PRODUKTU – nevím, jestli jde jen o náhodu, ale zpravidla mi laky od Rimmel rychleji ztuhnout a zgelovatí, než ty od Essence, se kterými se i po týdnech (a měsících) dobře pracuje.

MŮJ VLASTNÍ DOJEM – pocitově dávám přednost lakům Rimmel.

Vítězem v kategorii laků na nehty je tedy značka Rimmel, ale jak vidíte, rozhodl až můj vlastní dojem. Budu ráda, když se také podělíte o zkušenosti s laky na nehty, třeba i jiných značek. 😉

1 komentář

  1. Já mám laky Rimmel docela ráda, rychle schnou a mají skvělé barvy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *