Dámská kolekce Louis Vuitton pro jaro/léto 2017

Louis Vuitton nová kolekce

Alicia Vikander, Michelle Williams nebo hvězda seriálu Hra o trůny Sophie Turner, ani jedna z těchto dam si nenechala ujít představení kolekce Louis Vuitton pro nadcházející sezónu jaro/léto 2017. A není divu, Nicolas Ghesquière opět nezklamal a nad kolekcí zaplesá nejedno módu milující srdce.

Louis Vuitton nová kolekce

Přehlídka odkrývající novou kolekci Louis Vuitton se konala v budoucím „domově“ značky v Paříži u vchodu do Place Vendôme. Prostředí dokreslovaly cementové podlahy, stěny i centrální schodiště z černé oceli.

Louis Vuitton nová kolekce

Inovace a tradice u Louis Vuitton

Není snadné sloučit v módě tradiční řemeslné zpracování a inovativní design, ale Nicolas Ghesquière to dokáže. V kolekce LV pro novou sezónu navazuje na předchozí kolekce a stále zdokonaluje experimenty se střihy a hi-tech tkaninami. Co se týče barev, nejedná se o typicky jarní paletu, ale jednotlivé kousky jsou laděny spíše do tmavých tónů. Černá, šedá, tmavě modrá, ale také bílá, zlatá a khaki spolu skvěle ladí a navíc si rozumí i s četnými vzory, které kolekci zdobí. Kostky, puntíky i abstraktní potisky, to vše dodává kolekci šmrnc stejně jako četné průsvitné materiály, které navíc přináší dávku ženskosti.

Louis Vuitton nová kolekce

Kolekce s nádechem 80. let

Pozdní osmdesátky jsou letos v kurzu a do své kolekce některé prvky typické pro toto období zařadila i značka Louis Vuitton. Důraz na výrazná ramena, kožené bundičky či zlaté špičky bot jsou toho jasným důkazem. Jednotlivé kousky mají stále luxusní vzhled, ale různá zdobení jsou zde poměrně omezena. Kolekce spíše sází na zajímavé střihy, které svou nevšedností dovedou zaujmout. Jednodušší vzhled pak dokonale oživují výrazné náhrdelníky, náramky a překrásné malé kabelky do ruky.

Louis Vuitton nová kolekce

Musíme konstatovat, že Nicolas Ghesquière umí a rozhodně nenudí. Čím déle se na kolekci díváme, tím více zajímavých kombinací v ní nacházíme. Jak se líbí vám?

Louis Vuitton nová kolekceLouis Vuitton nová kolekceLouis Vuitton nová kolekceLouis Vuitton nová kolekce Louis Vuitton nová kolekce Louis Vuitton nová kolekce Louis Vuitton nová kolekce Louis Vuitton nová kolekce Louis Vuitton nová kolekceLouis Vuitton nová kolekce

Foto: Louis Vuitton

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *