Catrice loves PETA: potěšte sebe i zvířátka

Novou rtěnku si zasloužíme vždycky. Ale pokud přeci jen hledáte další důvod, proč si do sbírky pořídit další barevný kousek, dá vám jej Catrice. Přichází totiž s novou limitovanou edicí Catrice loves PETA, která je zcela veganská, a navíc pomáhá ke spokojenějšímu zvířecímu životu!

Catrice loves PETA

S charitativní edicí rtěnek můžete udělat hned dva dobré skutky. Potěšíte sebe a také zvířátka, což už za koupi rozhodně stojí. 10 % z výnosu každé prodané rtěnky totiž podpoří iniciativu PETA Germany v oblasti dobrých životních podmínek pro zvířata. Na výběr Catrice přináší hned deset odstínů rtěnek. Jsou zcela veganské, intenzivní a nenajdete v nich žádný karmín, tedy červené pigmenty z hmyzu. „Edice rtěnek CATRICE loves PETA je věc, která je našim srdcím velmi blízká. Je to důkaz, že výrazná červená barva jde vyrobit i bez živočišných barviv a je veganská a netestovaná na zvířatech“, říká Frank Schmidt, vedoucí firemních záležitostí PETA Deutschland e. V. „Jsme potěšeni, že máme podporu CATRICE a všech našich zákazníků, kteří svými nákupy přispívají k celosvětovému povědomí naší kampaně.“ 

Mat, nebo lesk?

Kolekce nabízí dva typy rtěnek. Plumping Lip Colour vytvoří plné a výrazné rty díky gelové textuře a jemnému lesku, přitom je na rtech velmi jemná a příjemná. Rtěnky obsahují kyselinu hyaluronovou pro intenzivní výživu. Přicházejí ve čtyřech nude a růžových odstínech, které se hodí pro každou příležitost. Kolekci pak doplňuje šest odstínů rtěnek Matt Lip Colour v matných tónech červené, růžové a “berry”. Jejich krémová konzistence vaše rty potěší a navíc na nich dlouho vydrží.

Foto: Catrice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *