Victoria's Secret

Značka Victoria’s Secret představila podprsenku Fantasy Bra 2016!

Podprsenku Bright Night Fantasy Bra, jejíž hodnota sahá ke 3 milionům dolarů, před pár dny odhalila jedna z nejpopulárnějších značek spodního prádla Victoria’s Secret. Na módní přehlídce pro rok 2016, kterou letos hostí Paříž, ji na sobě předvede jeden z andílků VS Jasmine Tookes.

Victoria's Secret
Bright Night Fantasy Bra 2016 od Victoria’s Secret

Dokonalost v podobě podprsenky

Nezbývá, než Jasmine Tookes závidět. A to nejen perfektní postavu a krásnou tvář, ale i možnost Bright Night Fantasy Bra obléknout. Jedná se totiž o dokonalé zobrazení luxusu. Tato podprsenka v ceně 3 milionů dolarů, tedy téměř 75 milionů korun, je zdobená více než 9 000 drahokamy. Mezi nimi nechybí diamanty či smaragdy, její krásu pak podtrhuje i 18 karátové zlato. Není tedy divu, že její výroba zabrala přes 700 hodin práce. Nepředstavitelné, že?

Victoria's Secret
Lili Aldridge a Fireworks Fantasy Bra 2015

Umění skryté ve špercích

Za Bright Night Fantasy Bra stojí renomovaný designér šperků a doplňků Eddie Borgo. Díky tomu, že dokáže zachytit nejrůznější tvary, symboly a objekty, jsou jeho šperky a kabelky naprosto unikátní a předčí všechny vaše představy o luxusu. V jeho práci se mísí duch nadčasovosti a obdiv k modernímu sochařství. O zdobení podprsenky se pak postaralo klenotnictví AWMouzannar. Tento dům je proslulý mnohaletými zkušenostmi a kreacemi inspirovanými tradicemi Středního východu a starověku s moderním nádechem.

Foto: Victoria’s Secret

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *