Sharlota x About you: podívejte se na společnou aktuální capsule kolekci

Jedním z horkých témat posledních dní je první capsule kolekce české zpěvačky a rapperky Sharloty vzniklá ve spolupráci s e-shopem About you. Ať už patříte mezi její fanoušky nebo ne, jedno je jisté. Tahle kolekce dokáže zaujmout. Zamilujete si ji díky snadné kombinovatelnosti, nositelnosti i rozmanitosti. 

Každý den jiná Sharlota

Nejen pro své fanoušky, ale všechny, komu je blízký pohodlný a mladistvý styl, si Sharlota připravila hned 30 různých kousků. Každý je jedinečný a originální, ale všechny jsou vzájemně snadno kombinovatelné a můžete díky nim vypadat vždy jinak. Stejně jako právě česká zpěvačka. Mít svoji kolekci oblečení byl odjakživa můj sen. Vášeň pro módu mě doprovází již od dětství, kdy jsem v ulici před barákem dělala módní přehlídky z babiččiny skříně. Na základce, posléze na střední, jsem často kvůli své odlišnosti v oblečení byla terčem pozornosti, ne vždy v pozitivním slova smyslu. Ve výsledku je tomu podle fashion policie, která mě sotva kdy pochválí, tak dodnes, ale přesto mě ta vášeň nikdy neopustila. Jelikož jsem za těch let, co pracuji, měla na sobě už téměř všechno,” vysvětluje s úsměvem své módní zapálení zpěvačka. 

Životní postoj a pastelové barvy

Prvky, které kolekci dominují, jsou jasné už na první pohled. Prim zde hrají jemné a pastelové barvy v čele se žlutými a lila odstíny a také potisky, které často vyjadřují postoj k životu. Obléci tak můžete kousky s nápisy Forever young či Self love. „Inspirací pro mne nebylo vytvořit něco, co tu ještě nebylo, ale vytvořit oblečení, které bych si já sama chtěla koupit v obchodě. Variabilita a možnost kombinovat téměř všechny kousky mezi sebou vytváří perfektní harmonii a dosáhnutí kompletního ošacení pro jakoukoli příležitost. V kolekci najdete základní barvy jako černou, bílou, červenou, denim a zbytek jsou pastelové barvy. Baví mě dost monochrom a uniforma, v kolekci tak najdete hodně barevně sladěných outfitů a kompletů. Je to perfektní varianta pro vytvoření jednoduchých, ale stylových a efektivních modelů, kde nepotřebujete dlouhý čas na rozmýšlení, co k sobě ladí, protože ve výsledku jakákoliv varianta vypadá dobře a skvěle k sobě pasuje,“ dodává Sharlota. 

Foto: About you x Sharlota

Přečtěte si také:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *