Soutěž o svíčku Jemnô a vosky do aromalampy!

Před nedávnem jste si na Fashionising mohli přečíst rozhovor se zakladatelkou ekologických a zdravých svíček Jemnô Barborou Moravčíkovou, dnes vám ve spolupráci s touto úžasnou slovenskou značkou přinášíme soutěž. O co se hraje? O svíčku Pokoj v duši a vosky do aromalampy, které vás zavedou do lesa a ještě dál – až za vůní Orientu.

Jak svíčku Jemnô vyhrát?

Pokud si chcete užít úžasné chvíle na terase se sklenicí vína, skvělou knížkou a tou nejkrásnější vůní přírody linoucí se ze svíčky Jemnô, zkuste štěstí v naší soutěži. Jaký je úkol?

 • Napsat do komentářů pod tento článek co nejoriginálnější vůni svíčky, kterou byste v sortimentu Jemnô uvítali. Vyhrává nejzajímavější odpověď.
 • Být fanouškem stránky fashionising.cz na Facebooku.
 • Soutěž trvá do 20. června 2017.

RelatedPost

34 comments on “Soutěž o svíčku Jemnô a vosky do aromalampy!

 • Jiřina Weisová , Direct link to comment

  Vůně “dětství”, co tady psala kolegyně, by určitě byla príma, ale možná, že i vůně “mládí” by nebyla špatná. Ale to se těžko povede, spíš bych uvítala vůni jasmínu- to je pro mne to dětství a mládí, měli jsme doma nádherné keře.

 • Veronika Tauchmanová , Direct link to comment

  Dobrý den,

  chtěla bych si neustále připomínat dvě věci, které když ucítím, přepadne mě neuvěřitelný a krásný vnitřní klid a zvláštní pocit něčeho příjemně známého…Jednak je to vůně jarního deště, když člověk po zimě vyleze ven zrovna v okamžik, kdy to vše začíná..Poprvé ho do nosu praští vůně rašící přírody pokropená první jarní přeháňkou. Dává mi to naději, že se blíží konečně nový začátek a jaro je na dosah. Další co zbožňuji je vůně moře. Zhruba jednou za tři roky vyrážíme na dovolenou k moři a já už se při cestě letadlem nemůžu dočkat jedné věci. Když letadlo přistane, projdeme tím přistaveným tunelem do haly, kde proběhnou oficiality a potom se vydáme ven před letištní halu a člověk se poprvé nadechne. Ta vůně moře je neuvěřitelná. Pokaždé mě překvapí, jak je intenzivní, jiná a vím, že se na ní budu příště těšit znovu.

 • Petra Kupková , Direct link to comment

  Velmi bych uvítala vůni pocitu, kdy jste zdravá. Otevřete ráno oči a netrápí Vás vůbec nic. Můžete se svobodně rozhodnout, čím svůj den naplníte, protože budete mít sílu na cokoliv. Těšíte se do práce, kterou zvládáte, těšíte se na hory, které nemáte problém vyjít, na častá setkání s rodinou, na muže, se kterým můžete sdílet svůj krásný život… Zdravý život. Tak ráda bych si prozatím alespoň zapálila svíčku s takovou vůní. 🙂

 • HANA NOVÁKOVÁ , Direct link to comment

  Mě by se líbila vůně letního ovce,jako jsou jahoda,meruňka,malina,ostružina,namíchaná dohromady.To bychom pak měli léto doma po celý rok.

 • Olga Pokorná , Direct link to comment

  Mě by se moc líbila vůně miminkovská. Všechny miminka tak krásně voní a moci si tu vůni stále připomínat by bylo krásné.

 • Karolina Chládková , Direct link to comment

  Miluji svěžest a citrusy, takže já bych uvítala vůni citronové trávy s nádechem máty. Na blížící se léto jako stvořená 🙂

 • Olga Fabiánová , Direct link to comment

  Po zimě se vždy těším na jaro, líbila by se mi vůně jara, kdy se začíná probouzet příroda a začínají kvést třešně a meruňky

 • Věra Špalková , Direct link to comment

  Jsem seniorka ve věku 66r. Čtu u přispivatelek vůně miminek, dětství, mládí, stěstí ( s těmi návrhy se ztotožňuji).Kdyby to šlo tak bych já navrhla vůni zdraví a štěstí v jednom.A proč- jsem v letech, kdy se mnoho začíná vzpomínat na dětství a mládí. To moje bylo jednoduché, obyčejné, spokojené na vesnici v zemědělské rodině. Na dvoře stály dvě lípy ve velikosti mamka a dcera, mívala jsem dost často i jarní anginy, tak mi pan doktor na doléčení ordinoval klidné posezení v chládku- to na zotavenou. To mě můj děda snesl z půdy starodávné proutěné křeslo a já pod lípou “mamkou” se zotavovala, četla si a nejraději jsem z její ohromné koruny poslouchala bzučení pilných včelek. Nasávání vůně, která se linula do dálky bylo samozřejmostí.Stejně ráda si přivoním k jasmínu, ten byl často osázen u vesnických stavení.- kam jsme si s kamarádkami chodily hrát.Jak přibylo cca 50 let, i já jsem se rozmazlila i cizokrajnými vůněmi v kosmetice,u svíček… Nedávno jsem byla na návštěvě mé sestry a tam se právě sušil list lípy- na zimní čajíček, i když bylo zrovna horka nechala jsem si z nostalgie uvařit sklenici lipového čaje- v chládku jsem se abi nepotila, jako za mlada při chřipce.
  takže hlasuji pro vůni lip. květů-lípy!

 • Eva Hrbáčková , Direct link to comment

  Malebná rostlinka Brčál též poeticky zvaná barvínek či modránek. Vůni znám z vonného olejíčku, provoní byt, auto, navozuje příjemnou atmosféru. Moje oblíbená. Nádherně mi také voní mimóza, nadýchaný kvetoucí keř, její žluté kvítky voní i zdobí.

 • Nicol Fleisig , Direct link to comment

  Ani jsem nemusela dlouho přemýšlet, hned jsem věděla jakou svíčku či vosk bych mohla doma pálit den co den – vůni letní noci u praskajícího táboráku a té správné atmosféry, kdy všechno kolem bzučí, zatímco vy si povídáte, v ruce hrnek čaje, zabalení do deky, a sdílíte svoje šílené nápady a sny dlouho do noci.
  Úplně nevím, jak by se svíčka měla jmenovat, ale určitě by měla být cítit dřevem, květinovou loukou, citrusy a sluncem! ❤
  A pokud bych měla popustit uzdu fantazii, dala bych dohromady všemožné složky mocné přírody a vytvořila svíčky pro různé příležitosti, jako třeba Jóga, Romantická večeře nebo Večer s knížkou 🙂

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *