Soutěž o 3 knihy Nebojte se jídla

Je vaším předsevzetím do nového roku zhubnout? Toužíte po lepší postavě, ale zároveň si chcete jídlo užívat? Přemýšlíte, jak zhubnout natrvalo? Se vším vám pomůže kniha Světlany Bronnikove s názvem Nebojte se jídla. A hned tři z vás mají nyní šanci ji vyhrát!

Světlana Bronnikova: Nebojte se jídla

Se svou postavou je stoprocentně spokojený málokdo, ale téměř každý z nás je schopen s tím něco udělat. Tajemství tkví především v umění naučit se ovládat emoce. I s tím vám pomůže kniha Nebojte se jídla, která obsahuje praktické rady na překonání závislosti na jídle, ale zároveň tak, abyste si stále mohli své oblíbené pokrmy užívat i nadále. Naučí vás vnímat signály těla a zhubnout. Natrvalo. Postupným plněním úkolů na stránkách této knihy se dokážete zbavit zátěže své tělesné hmotnosti a problémů. Plňte konkrétní plán, který vám předkládá kvalifikovaná odbornice v oblasti stravování, a zhubněte natrvalo.

 

Nechte si poradit od odbornice

Autorka Světlana Bronnikova je klinická psycholožka a psychoterapeutka s mnohaletou praxí v oblasti hlídání váhy. Několik let vedla velkou kliniku kontroly hmotnosti v Holandsku. Od roku 2014 je generální ředitelkou Centra Intuitivního jedení IntuEat v Moskvě, a od ledna 2017 psycholožkou v holandském GGz Breburg. Vystudovala Gestalt terapii v moskevském Gestalt institute, klinickou psychologii na Lomonosově univerzitě v Moskvě, kde získala titul Ph.D. a psychologii a sexuologii na Lékařské akademii v Moskvě.

Vyhrajte jednu ze tří knih Nebojte se jídla

Jedna ze tří knih Nebojte se jídla možná čeká právě na vás. Vyhrát ji můžete tak, že nám do komentářů pod tento článek napíšete důvod, proč byste chtěli změnit svoji postavu. Knihu získají autoři tří nejoriginálnějších odpovědí. Soutěž trvá do 14. února a platí pouze pro ČR.

Přečtěte si také

31 comments on “Soutěž o 3 knihy Nebojte se jídla

 • Jindřich Lípa , Direct link to comment

  Stačí se jednou probrat na JIP přišpendlený jak motýl a hned je zde důvod na změnu jídelníčku

 • Hana Máčková , Direct link to comment

  Dobrý den, chtěla bych zhubnout abych ušetřila za jídlo. Čím menší žaludek tím méně jídla je potřeba k zaplnění. 🙂

 • olly , Direct link to comment

  Důvodů je víc, vysoký cholesterol, vysoký tlak, otékající nohy, zkrátka zdraví, tím že zhubnu paní doktor mně pochválí a já se budu cítit lépe a budu zdravější

 • Eva , Direct link to comment

  dlouho mě láká podívat se do nějaké knížky o jídle, ale stále jsem si jí nekoupila…neustále si říkám, že mi to k hubnutí stejně nepomůže, ale tak zkusím štěstí 🙂

 • Olga , Direct link to comment

  Proč bych chtěla změnit svou postavu… .Hmmm, abych vypadala dobře v plavkách na letní dovolené, abych přivedla k údivu všechny známé atakdále, atakdále, ale proč nejvíc stojí za to udělat něco se svou postavou?No přece ten úžasný pocit sám ze sebe a pocit, že se ve svém těle cítíte skvěle, to je to nejdůležitější a stojí to za to 🙂

 • Monika Nováková , Direct link to comment

  Chtěla bych změnit svoji postavu z důvodu, že mi okolí říká že mám ze sebou něco dělat,ale ja pořád nemám čas. Chyba je v tom, že neznám mnoho receptů a proto vařím rychlá, ale nezdravá jídla, nebo si koupím nějakou hotovku v obchodě a jenom ji ohřeji.

 • Ivana , Direct link to comment

  Abych byla spokojenější sama se sebou a aby mi byly jedny úžasný kahoty, do kterým mi pár cm ještě chybí :))

 • Miluška Kadlčíková , Direct link to comment

  NO tak figura mi docela vyhovuje, ale chtělo by to opevnění svalstva. Také bych potřebovala zdravou výživu, neboť se blížím nebezpečnému věku, kdy už na sebe musím dávat pozor a musím se hýčkat. Takže proto je důležité, abych knihu obdržela. Doufám, že si ji získám a těším se na ni.

 • Kristýna , Direct link to comment

  Ať mám zase postavu jako modelka,ať se zase vejde do kalhot moje prdelka.Ať je můj duch v zdravém těle,ať jsem fit a mám se skvěle. 🙂

 • Marcela Kubelková , Direct link to comment

  Cítím, že mám v poslední době těžký zadek. Pokud bych to mohla nějak spravit a netrpět přitom hlady, bylo by ro fajn. 🙂

 • Ivuša , Direct link to comment

  Nebojte se jidla – říkali, tak jsem se nebála…až do doby než jsem se začala bát pohledu do zrcadla…chci se nebát.

 • Martina , Direct link to comment

  Protože díky užívání hormonů a jiných podpůrných léčiv jsem přibrala a necítím se takhle dobře … cesta za vysněných miminkem je trnitá a potřebovala bych se ve svém těle cíti lépe…

 • Hájek Jiří , Direct link to comment

  Chtěl bych změnit svou postavu,protože jak mi přibývá věk,tak mi přibývá i objem břicha 🙂
  A s tím se nemohu smířit…. 😀

 • Renata , Direct link to comment

  Ani nechci svoji postavu nějak výrazně měnit, spíš se konečně dostat do rovnováhy a začít se mít ráda taková, jaká jsem, vážit si všeho, co mé tělo dokáže a dělá, a ne ho zbytečně “trestat” a ničit špatnou stravou, negativními myšlenkami atp. Podle mě je základ mít rád sám sebe, i když s tím pořád trochu bojuji… A určitě to není jenom kvůli nějakému špíčku navíc

 • Kristy , Direct link to comment

  Chtěla bych zase zažít to dobrodružství z cestování a objevovat svět. Jídla se bojím, protože nemohu najít střední cestu. Vždy se ženu z jednoho extrému do druhého a nevím, jak z toho kolotoče ven. Chtěla bych si přečíst nějakou inspirativní knihu, která by mi ukázala nový východ, který by se zároveň stal novým začátkem a pochopením sama sebe.

 • Bára , Direct link to comment

  12. Února 2018 jsem prodelala ve 21 letech rozsahlou plicní embolii(a podle doktora několikrát předtím také). Jidlo miluji, ale bohužel jednou ze spatnych veci, ktere mi k tomuto napomohly, je i nesprávný jídelníček. Se svou postavou jsem celkem spokojená, bohužel zdravá strava je teď nezbytná a dlouhá rekonvalescence také. Doufala bych, že by mi tato kniha pomohla se lépe stravovat i lépe žít a cítit se lépe.

 • Mirka Š , Direct link to comment

  Cokoliv děláme, mělo by nás bavit, jinak to ztrácí smysl a účinek, protože když se do něčeho nutíme, bývá mnohdy výsledek všelijaký. A mě to baví, i když je to občas trošičku komplikovanější 🙂 Zkouším sport v rámci možností…k tomu lehce doma cvičím, dopřávám si vitamíny, ale hlavně zdravou stravu. Motivací je pro mě výsledek a dobrý pocit. Po úraze jsem se ocitla na vozíku, takže ani tak nejde o změnu postavy jako o její udržení. Člověk se má cítit dobře.

 • Věra Špalková , Direct link to comment

  Začít není nikdy pozdě-toho jsem ve svých 67letech důkazem. Od malinka jsem byla oplácaná, tenkrát se to na vesnici moc neřešilo,pak 3porody,stavba rod. domku, psych. náročná práce, skloubit s péčí o ps. zdr. post. syna,kilka přibývala,občas jsem šla tzv. do sebe a zhubla 10,15, i 20kg,ale JO-JO efekt se vždy dostavil,nu a až v penzi v 63letech,se u mne dohledala špatná funkce štít. žlázy a při podrobnějších rozborech i začátek diabetu II. Ten jsme ve svém okolí viděla,jak dovede být krutý a tak jsem si řekla nebuď nad cent (nad 100kg),ale musím se dostat na docenta (do 100kg-),za 1.rok jsem zdravějším stravováním a zvýš. pohybem dala dolu skoro 20kg, další rok jsem ještě něco málo ubyla, lépe se mi hýbalo,dýchalo…,ALE ten neskutečný převis kůže- hlavně břicho i jinde….Tak jsem se loni odhodlala k oper. odstranění břiš. převisu, nedávno jsem podstoupila k tomu ještě liposukci hýždí-nejenže doktoři chválí, ale celé okolí, ale hlavně já se cítím o 10r. mladší- mám jiný elán,skoro se nezadýchávám, přestala jsem užívat léky na vys. tlak.Váhu si poctivě držím.A malinko dolu ještě jdu a chci pomalounku ještě o trochu ….Dokonce jsem si loni koupila elektrokolo, šlapu stále,ale na naší krásné Vysočině, mě trochu do kopců pomáhá nové elkolo-na podzim jsem ujela 500km, za druhou polovinu ledna! 250km. Vypadám asi jako blázen, ale naplňuje mě to. Určnté návody na stravování při diabetu dodržuji,vím že obzvlášť ve vyšším věku se samotným pohybem hůř kila shazují,tak bych ráda i sout. knihu vyhrála- informací není nikdy dost. A všem ,kdo tyto řádky čtete mohu vzkázat- začněte si hlídat váhu, co nejdřív,život bez vysoké nadváhy(tu jsem měla) je o mnoho lepší.Nedávno jsem někde četla, že je vše o hlavě,to je sice pravda, ale já přidávám, že k hubnutí je potřebná nejen zdravá motivace,ale i mít víc času sám na sebe, nebýt stále v poklusu a stres zajídat jídlem a večer pak největší jednoráz. porce.

 • Sabina , Direct link to comment

  když zhubnu, tak zapnu jedny úžasné kalhoty 😀 a to za to stojí a bude mi dobře psychicky i fyzicky
  ale stejně se zas pak pořádně najím a hubnutí bude fuč

 • Petra , Direct link to comment

  Postavu bych chtěla změnit hlavně kvůli zdraví.Celý život se potýkám s tím, že jsem silnější postavy.Po druhé dceři když jsem odcházela z porodnice jsem si nesla neuvěřitelných skoro 70 kilo navíc.Za posledního půl roku jsem se dostala už jen na 10 kilo navíc které jdou už hodně špatně dolů a hlavně jde o to si váhu udržet a nemít to zase zpět.Bolesti nohou, vysoký tlak, zadýchávání při každé sebemenší práci a problém s kupováním oblečení to jsou důvody proč chci měnit svoji postavu 😉

 • Lenka , Direct link to comment

  V jedné písničce zpívá božský Kája…..: .”..být stále mlád……”…….
  No ale k tomu bych fakt potřebovala dát hlavně ta kila dolů, protože tlustá a ještě k tomu stařena……katastrofen 🙂

 • Honza , Direct link to comment

  Jsem vášnivý motorkář. Oblečky jsem si musel nechat ušít na míru, protože běžně dostupné modely mi tak nějak neseděly. Po několika kilech a letech jsem zjistil, že potřebuju rozšíření a tak vznikl na zadku hezký klínek a taky kšandy. No považte, blíží se sezona rychlých kol a já zase zjišťuju, že by to chtělo přestat žrát :-))))…Takže změna je určitě na místě, protože cena za ty opravy…….

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *