Objevte s námi netušené chutě čaje Marks & Spencer

Zima se sice pomalu ale jistě chýlí ke konci, ale chuť na hrnek vynikajícího čaje nás nepřechází. Pokud to máte stejně, pak se s námi vydejte do „čajovny“ k Marks & Spencer, kde je pro nás nachystáno mnoho úžasných novinek. Vydáte se objevovat úrodu africké Rwandy, vyzkoušíte zelený Earl Grey nebo se ponoříte do tradičního Assamu z vysoce kvalitních svrchních lístků čajovníku?

Čaj po anglicku

Zařaďte do svého harmonogramu čajový dýchánek, který vás uklidní a příjemně naladí. Čaj o páté je klasikou a má rozhodně něco do sebe! Aby se tento váš rituál co nejvíce podobal tomu anglickému, přináší M&S i takové čajové novinky, které si skvěle rozumí s mlékem. Vyzkoušet můžete například jeden z čajových pokladů z Keni, který vám svou typickou pečenou chutí bude připomínat sušenky. Pro opravdové znalce je tu pak černý čaj Assam tvořený z toho nejlepšího – svrchních lístků čajovníku.

Netušené chutě čaje Marks & Spencer

Ochuzeni nebudou ani milovníci zelených čajů, pro které je v obchodech k dostání zelený čaj Earl Grey. Ten vyniká proslulým aroma bergamotové silice v netradičním spojení právě se zeleným čajem. Svou jemnou chutí vás pak okouzlí také zelený perlový čaj s jasmínem, růží a lékořicí. Perličky se stočí z čerstvých čajových lístků a suší se až do jara, než rozkvete jasmín. Na závěr pak Marks & Spencer nabízí ještě jeden černý čaj z Rwandy se světlicí barvířskou. Oslní vás nasládlou chutí s lahodným zakončením. I k němu se bude hodit kapka mléka!

Jaký z čajů byste si vybrali pro svůj rituál?

Foto: Marks & Spencer

Přečtěte si také

02 comments on “Objevte s námi netušené chutě čaje Marks & Spencer

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *