Růžová voda EST 1923

Kosmetický tip od blogerky Lenky: Co růže zmůže

V dnešním článku se s vámi chci podělit o naprosto skvělou věc, kterou používám už delší dobu a jsem s ní naprosto spokojená. Jedná se o Růžovou vodu od turecké značky EST 1923.

Růžová voda EST 1923

Růžová voda je skvělá věc na problematickou pleť tak i na pleť normální, hodí se také pro alergiky a pro mladou aknozní pokožku nebo i pro ty, kdo trpí ekzémy a dalšími kožními problémy.

Růžová voda EST 1923

Odličovač a tonikum v jednom

Účinnou složkou jsou tady výtažky z okvětních lístků růže, které mají na starosti dezinfekční a protizánětlivé účinky. Já vodu používám místo normálního tonika, které je často pro pleť příliš agresivní. Aplikuju ji po odlíčení make-upu odličovačem a vyčištění hloubkovým cleanserem, Růžová voda doodlíčí zbytky make-upu, pleť osvěží, tonizuje a zklidní. Řekla bych, že má i hojivé účinky na jizvičky a zarudnutí, ale to až po delší době užívaní. Výhodou také je, že se dá používat i na odlíčení očí, které nedráždí jako jiná tonika.

Růžová voda EST 1923

Jednu věc, kterou na tomto produktu naprosto miluji kromě jeho dalších super vlastností, je TA VŮNĚ. Opravdu jako kdybyste přivoněli k velkému záhonu růží. Takže nejen že vám tento produkt osvěží a zklidní pleť, ale navíc nádherně voníte po růžích. No, co si budeme říkat, je to jako splněný sen.

Hodně muziky za málo peněz

Růžovou vodu od různých značek naleznete dokonce už i v drogériích, já si ji objednala z e-shopu krasna.cz, kde si můžete vybrat z více balení. Já si vybrala to větší, které má 350 ml, a myslím si, že mi vydrží ještě hodně dlouhou dobu. A navíc i cena je víc než přívětivá. Za balení 350 ml dáte pouhých 135 Kč plus doprava.

Sečteno podtrženo bych řekla, že tento produkt slibuje hodně muziky za poměrně málo peněz, což můžu jen potvrdit. Dostatečně dočistí pleť a nádherně voní. Ale opravdu nádherně! Za mě number 1 produkt.

U dalších kosmetických tipů se na Vás těší blogerka Lenka z blogu Awakened Dreamer.

RelatedPost

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *